וטרינר חולון – בת ים מסביר :

בתל אביב מונים יותר מ-35,000 כלבים ומספר גדול מאוד של חתולים (יותר קשה לדעת בדיוק לגבי חתולים כיוון שהם לא רשומים בעירייה), לאור הנתון הזה, מרפאות וטרינריות רבות נפתחו כדי לתת מענה על הצורך בשירותים רפואיים עבור החיות מחמד שלנו

צריכים וטרינר חירום חולון ?.

בחירת וטרינר תל אביב נעשה על ידכם לפי שיקולים שונים :

קירבה לבית
המלצה ממכר או בן משפחה
מסיבה ארעית אחרת

וטרינר חולון – בת ים

רעיון וטאדום נולד לתת שירות לכל החיות האלה בשעות שהמרפאה וטרינרית שבחרתם בה לא פתוחה, בשעות חריגות, כדי שהחיה שלכם תטופל בהקדם האפשרי בלי לצאת מהבית. הוטרינר יגיע אליכם בתל אביב ובכל גוש דן, מובטחים לכם קבלת הטיפול המקצועי הטוב ביותר לצד השירות האישי והאדיב שאנו ידועים לתת לכם.

למה לבחור וטאדום לרפואת חירום לכלב שלכם ?
כאמור, מרפאה וטרינרית בתל אביב לא קשה למצוא, בלילה קצת יותר, ובמחיר סביר זה כמעת בלתי אפשרי למצוא. לכן הלקוחות שלנו הולכים איתנו שנים, משלב הגורות של חיית המחמד שלהם ,דרך החיים הבוגרים, הזקנה ועד לשלב האחרון והמצער, וטרינר חולון – בת ים כאן בשבילכם.

אנחנו מגיעים עם כל הציוד שלנו ומטפלים אצלכם בבית. אנחנו השותפים של כל וטרינר שרוצה להציע שירות בכל שעות היממה ללקוחות שלו.

צוות וטאדום מגובה בלמעלה מ-30 שנות הניסיון של וטרינרים מהארץ ומחוץ לארץ. במקרה הצורך אנו נעזרים במומחים הטובים ביותרלטובת חיות המחמד שלכם.

המוטו שלנו היא רפואה מונעת, כדי שחיות המחמד שלכם יזכו לחיים אופטימאליים, בריאים וארוכים בכל זמן ובכל מקום בגוש דן נגיע אליכם, תל אביב, בת ים, חולון, רעננה, הרצליה, נתניה, רחובות…

בכל עט ובכל שעה אתם יכולים לסמוך על הוטרינרים של וט-אדום שיגיעו אתכם במהירות רק כשצריך !!

vetoadom